Święta Bożego Narodzenia to dla większości z nas wyjątkowy okres w roku, który chcemy spędzić z bliskimi, najlepiej w zaciszu domowego ogniska. Z roku na rok przybywa jednak osób, które szukają odmiany od tego klasycznego schematu. Rośnie zainteresowanie świątecznymi wyjazdami, najlepiej w góry, które można połączyć z szaleństwami na stoku. Dorzucimy do tego jeszcze jedną propozycję: świąteczny pobyt na termach. Brzmi oryginalnie, ale to niejedyna zaleta tego rozwiązania, o czym więcej piszemy w naszym artykule.

Harówka przed świętami? W tym roku spróbuj sobie odpuścić

Każdy z nas choć raz pomyślał o tym, jak fajnie byłoby nie musieć przygotowywać świąt we własnym domu. Choć już na początku grudnia udziela się nam świąteczna atmosfera, to dość szybko ustępuje ona miejsca skrajnemu zmęczeniu.

Sprzątanie, gotowanie, kupowanie prezentów, strojenie domu, a do tego jeszcze zamykanie pilnych spraw w pracy przed końcem roku – wszyscy dobrze to znamy. W efekcie siadamy do rodzinnej Wigilii skrajnie zmęczeni i nie mamy siły, aby cieszyć się świętami.

Jeśli wszystko to brzmi dla Ciebie znajomo, to może w tym roku warto urządzić rodzinne święta inaczej? Dobrym pomysłem będzie wyjazd do dobrej klasy hotelu, najlepiej sąsiadującego z nowoczesnym kompleksem basenowym zasilanym wodą termalną.

Święta bez wysiłku – brzmi kusząco, prawda?

Niezaprzeczalną zaletą świątecznego wyjazdu na termy, w ramach pobytu w dobrej klasy hotelu, jest brak jakichkolwiek obowiązków związanych z przygotowaniem Bożego Narodzenia. No, może poza kupieniem prezentów. Resztą zajmie się już hotel, który zagwarantuje świąteczną atmosferę, pyszne jedzenie i zero zmartwień.

Zamiast więc krzątać się przy garnkach w kuchni i pucować łazienkę, możecie zrelaksować się w wodzie termalnej, pobawić z dziećmi i niespiesznie szykować się do wigilijnej kolacji. To bardzo przyjemna wizja, której zrealizowanie wcale nie jest ani trudne, ani bardzo kosztowne.

Rodzinny czas w komfortowych warunkach

Święta na termach to propozycja skierowana do osób, które po prostu chcą odpocząć po ciężkim roku i nacieszyć się świąteczną atmosferą w towarzystwie najbliższych. Jeśli od dawna zauważasz, że klasyczny model spędzania świąt uniemożliwia Ci zrealizowanie takiego scenariusza z powodu natłoku obowiązków, to w tym roku spróbuj czegoś innego.

Spędzenie świat z rodziną na termach stwarza idealne warunki ku temu, aby nareszcie nadrobić zaległości w kontaktach z dziećmi, zapomnieć o pracy, skupić się tylko na najbliższych. Zwłaszcza, że wiele kompleksów termalnych oferuje mnóstwo atrakcji właśnie dla rodzin – między innymi strefy dzieci i młodzieży czy bardzo komfortowe strefy saun dla rodziców.

Bezcenne korzyści dla zdrowia

Ważnym argumentem, który może Cię ostatecznie przekonać do spędzenia świąt Bożego Narodzenia na termach, są walory zdrowotne wody termalnej – zwłaszcza tej najwyższej jakości. Kąpiele termalne są znakomitym sposobem na podreperowanie zdrowia, pozbycie się zmęczenia i stresu oraz naładowanie baterii przed nowym rokiem, który z pewnością przyniesie mnóstwo wyzwań zawodowych i prywatnych.

Termy i Hotel BUKOVINA – idealne miejsce na spędzenie świąt poza domem

Jeśli pomysł wybrania się na termy w okresie świątecznym przypadł Ci do gustu, to skorzystaj z naszej rekomendacji i już teraz sprawdź pakiety pobytowe w Hotelu BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Ten czterogwiazdkowy obiekt jest dobrze oceniany przez gości za wysoki komfort, znakomite jedzenie, a przede wszystkim za bezpośredni dostęp do nowoczesnego kompleksu basenowego Termy BUKOVINA – symbolu urokliwej tatrzańskiej wsi (jednej z najwyżej położonych w Polsce).

W Hotelu BUKOVINA możesz spędzić zarówno całe święta, jak i okres sylwestrowo-noworoczny. Goście hotelu mają zapewnione bezpośrednie przejście do strefy basenowej, co stanowi atrakcję samą w sobie. Zwłaszcza, że Termy BUKOVINA są jednym z najnowocześniejszych kompleksów zasilanych wodą termalną, nie tylko w Polsce, ale też w naszej części Europy.

Święta w Hotelu i Termach BUKOVINA to fantastyczny pomysł na rodzinny wyjazd, zwłaszcza wtedy, gdy wszyscy musicie odpocząć i nie macie siły na świąteczne przygotowania. Jeśli natomiast pozostajecie wierni tradycji spędzenia Bożego Narodzenia w domu, to przynajmniej rozważcie wyjazd na termy w okresie świąteczno-noworocznym.

Więcej o tym, dlaczego warto spędzić święta na termach, możesz przeczytać w artykule na stronie https://www.termybukovina.pl/blog/czy-warto-spedzic-swieta-na-basenach-termalnych-my-nie-mamy-zadnych-watpliwosci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here