W obecnych czasach bardzo popularny jest przeszczep włosów. Tego typu zabieg jest bardzo popularny nie tylko wśród mężczyzn, ale też wśród kobiet. Przeszczep włosów jest to metoda, która jest przeznaczona dla osób borykających się z łysieniem androgenicznym, pourazowym, plackowatym, utratą włosów z różnych przyczyn. Dzięki niemu każdy może znów cieszyć się bujną czupryną.

Przeszczep włosów Śląsk

W wielu gabinetach wykonywany jest Przeszczep włosów katowice to świetne miasto do przeprowadzenia tego typu zabiegu. Pacjenci często pytają się o jego przebieg. Lekarz pierw ustala, skąd najlepiej pobrać skórę. Należy pamiętać, że po takim zabiegu może pozostać blizna o szerokości między 1 a 4 mm. Warto podkreślić, że powinna być ona mało widoczna, gdyż bardzo łatwo można ją zakryć włosami.

Przeszczep włosów Katowice

Przeszczep włosów Śląsk – to bardzo często wpisywana fraza w Internecie. Katowice to świetne miasto, gdzie bez trudu znajdzie się gabinet, w którym można przeprowadzić tego typu zabieg. Transplantacja włosów, inaczej przeszczep włosów, polegać będzie na pobraniu z tylnej, a także bocznej części głowy zespołów mieszków. Następnym krokiem jest przeszczepienie ich do miejsca na skórze głowy, które jest pozbawione owłosienia. Przeważnie pasek skóry głowy posiada 1 centymetr szerokości, a także kilka centymetrów długości. Warto pamiętać o tym, że dokładny przebieg zabiegu, czyli ilość, a także rozmieszczenie przeszczepów uwarunkowany będzie przede wszystkim stopniem łysienia, barwą włosów, a ponadto ich strukturą. Trzeba też wspomnieć o tym, że zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Z tego powodu pacjenci mogą odczuwać nieco przyspieszone bicie serca, bowiem wraz z podaniem znieczulania, podawana jest również znikoma ilość adrenaliny. Warto podkreślić, że adrenalina wydłuża czas działania znieczulenia, a także powinna hamować krwawienie. Długość zabiegu przeszczepu włosów waha się od 3 do 8 godzin. W przypadku trudniejszych przypadków może wydłużyć się do nawet 9 godzin. Katowice to świetne miasto, w którym można dokonać zabiegu przeszczepu włosów. W gabinetach lekarskich zatrudniani są wykwalifikowani pracownicy, którzy świadczą tego typu usługi od wielu lat. Dlatego każdy pacjent może być spokojny o jakość przeszczepu włosów. Ponadto na Śląsku tego typu zabiegi są w bardzo przystępnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here