Współpraca

Do kogo skierowana jest WSPÓŁPRACA?

Statystyki

Do firm…
Do agencji reklamowych…
Do ludzi ciekawych świata…
Do prywatnych inwestorów…
Do ludzi poważnych… ale z odrobiną poczucia humoru.
Do tych, którzy realizują swoje cele od początku do końca i z pozytywnym skutkiem.

Słowem…

…do każdego, kto ma ochotę wspólnie zdziałać coś ciekawego!

Logo ciekawyswiata.com.pl

Kto mnie czyta, kto ogląda?

Moje artykuły i filmy trafiają do osób, które cenią sobie ciekawą, humorystyczną, zawsze prawdziwą i opartą na osobistym doświadczeniu treść. Największa liczba wyświetleń waha się pomiędzy czytelnikami w wieku 18 – 34. Krajem dominującym, pod kątem zainteresowania jest Polska. Ale teksty cieszą się również sporą popularnością w anglojęzycznej części świata, z dużym odsetkiem polskiej emigracji – Wielka Brytania i USA. Informacje o aktualnych statystykach z Google Analytics i Fanpage wyślę już w odpowiedzi na konkretne oferty.

Jakby to wyglądało?

Otwarty jestem na różne opcje. Możemy rozmawiać zarówno o krótkich, jak i długoterminowych kampaniach reklamowych. W grę wchodzą standardowe możliwości w postaci postów, artykułów, filmów, zdjęć, konkursów, testów… itd… oj… i tak dalej. Ale, możemy również poruszyć niestandardowe opcje. Takie też istnieją i stanowią bardzo dobry temat do rozmowy przy kawie. Jeżeli rozważasz możliwość podjęcia wspólnego działania (co jest dobrym pomysłem), skontaktuj się. Napisz, a ja gwarantuję, że odpiszę. Zawsze odpisuję.

To, co oferuję, jest…

 

Gwiazdkapełne humoru…

Gwiazdka
ale i konkretne,

Gwiazdka
kreatywne!

Gwiazdka
zdecydowanie przejrzyste

Gwiazdka

i pozytywnie wciągające!

sdmlkmflkmslkmlkwmlkewmflkmflkwmeflkmewlkfmwlkemflkewmflkwmflkwmelkmflkewmflkwmeflkmewlkfmewlk

Przyznaję, że mój blog, jest blogiem świeżym. Jest NOWY. W blogosferze pojawił się w okolicach 1 grudnia 2015. I przez cały ten miesiąc porządnie pracował (i ciągle pracuje) nad tym, żeby odnaleźć jak najwięcej ludzi ciekawych świata. A efekty już są… oj są 🙂

mail to: marcin@ciekawyswiata.com.pl

Kontakt

Close