fajerwerki
Ciekawy świata Video

Happy New Year!

Autor dnia :-)

Podsumowanie… całego miesiąca (wierzcie lub nie, ale tyle właśnie śmiga po Internecie mój blog). A, że tak się zbiegło w czasie, iż jest to ostatni miesiąc 2015 roku, to i film musi być wyjątkowy…

Happy New Year!

A poniższe ciekawostki są dla tych, którzy obejrzeli filmik i zapragnęli czegoś więcej 😀

Posłuchajcie, pewnie każdemu z nas z końcem roku przebiegła przez głowę myśl o podsumowaniu ostatnich 365 dni. Mi również takie myśli kiełkują gdzieś tam pod kopułą, ale… Ale skupiam się na ostatnich 31 dniach (plus, minus kilka dni). Miesiąc! Bo tyle dokładnie minęło od momentu, kiedy zdecydowałem się ujawnić światu mój pierwszy artykuł.

Wiem, wiem… (jak zawsze, prawda?) Ktoś powie, że to dopiero miesiąc, a ten już się wymądrza. Ale, tyle się wydarzyło w tym czasie, że aż trudno mi w to wszystko uwierzyć.

No posłuchajcie sami… A może lepiej, jak zerkniecie na statystyki.

Trochę liczb i innych szczegółów…
Przez caaaaały miesiąc (do wczoraj) na bloga zajrzało 1385 użytkowników. Niektórzy kilka razy! Strona otworzona została 2889 razy ( w tym pewnie moich 200, ale są). Rozbicie banku nastąpiło 20.12.2015 roku. Wtedy tylko – jednego dnia – bloga odwiedziło 267 osób 🙂

A teraz Facebook!
Do wczoraj 177 osób wyraziło wstępne zainteresowanie blogiem, wlepiając LIKE mojej stronie. Za co jestem dozgonnie wdzięczny. Z filmów, największym zainteresowaniem cieszył się epizod świąteczny. (OK, mi też się podobał). Zdobył sobie aż 148 polubień. Co się chwali, ale nie jest jedyny. Wysoko punktowany jest również 5 minut w Portstewart, powyżej 50 polubień. I na trzecim miejscu znajdują się Opowieści z Doe Castle z 28 polubieniami.

Artykuły… Najbardziej chwytliwa i zapadająca w pamięć okazała się być Kultura brytyjska… za kółkiem, która zebrała ponad 30 polubień i 6 razy została udostępniona. Oznacza to, że zwiedza sobie teraz świat i ciągle ma szansę być zauważona 🙂 Co ciekawe, równie dużym zainteresowaniem (tylko mniej udostępnień), cieszy się Do kościoła, hej Polacy! Hm… A pogawędki z cyklu Rozmowy polsko-brytyjskie utrzymują się z liczbą 20 polubień. I tak trzymać!

Posty na temat poszukiwania pracy za granicą… Czyli kolejne części o tym, jak znaleźć sobie pracę w krajach anglojęzycznych (oj, teraz będzie ich więcej i więcej) zdobyły sobie trochę ponad 20 polubień, a więc póki co, klasyfikują się najniżej, ale rzucone były jako jedne z tych, które idą na pierwszy ogień, kiedy to niewiele osób wiedziało, że coś takiego jak www.ciekawyswiata.com.pl w ogóle istnieje.

W skrócie… Ktoś pewnie powie, że to nie są jakieś zatrważające liczby, ale ja wtedy mu odpowiem, że to dopiero pierwszy miesiąc. Pierwsze 31 dni, a już tyle się wydarzyło!

Statystyki na 30.12.15

Do czego właściwie zmierzam…?
A no do tego, że chciałbym Wam wszystkim podziękować. Wiem, część z Was znała mnie wcześniej (więc wiedziała, czego może się spodziewać), ale cała reszta poznała dopiero niedawno i pewnie jeszcze analizuje, czy ta znajomość im się opłaci. Póki co, wielkie dzięki za fakt, że na świecie jest tyle fajnych i ciekawych świata ludzi. Wiem, że to dopiero początek, ale świadomość, że ponad 1300 osób przez ostatnie 31 dni (przez nikogo nie zmuszanych… no, może co poniektórzy) przeczytało moje teksty, polubiło je i udostępniło… sprawia, że czuję, iż ostatni miesiąc starego, dobrego 2015 roku nie był ani trochę stracony 🙂

To już tyle liczb na ten rok! Następne podsumowanie… grudzień 2016. O ile świat po drodze się nie zawali!

Wszystkiego najlepszego przez przynajmniej 366 najbliższych dni!

Sylwester

TAG
PODOBNE WPISY
  • Poprawiłeś mi humor! Popłakałam się ze śmiechu 🙂 Czekam na więcej 🙂

  • Choć nie przyczyniłam sie w żadnym stopniu do powyższych statystyk, to gratuluję i życzę powodzenia. A czytając przyszłoroczne podsumowanie ( albo tegoroczne?), będę sie uśmiechała że i ja swoją stópkę w statystykach odcisnęłam, bo chętnie tu wrócę:)

Close